Ten blog znajduje się w serwisie niepodległy.pl
Dowiedz się więcej »
Server staff
 
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · niepodległy.pl  
 

Polska2019.08.02 17:22 17:27

Przewrotna tolerancja mniejszości.

 
 
Wszyscy już dawno chyba to ogarneli. Jesteśmy pod protektoratem jaczejki która chce z nas wyplenić wszelkie polskie i tradycyjne zachowania.
 

Idziemy ulicą i ja mam na sobie koszulkę „jestem hetero”. Moje doświadczenie wskazuje, że spotkałbym się z trzema typami reakcji. Większość normalnych ludzi oceni to za wygłup z mojej strony. Pewien odsetek uzna, że biorę udział w jakiejś kampanii. Następna grupa, która mnie spotka uzna, że jestem homofobem i występuje z takim ubraniem tylko po to, aby gnębić biednych ludzików z LGBT – cyz.

Nie dość na tym. Idę sobie ulicą niosąc plakat, który oznajmia, że jestem biały. Po za paroma normalnymi ludźmi reszta uzna mnie za rasistę, jeśli przebiorę się za żyda to natychmiast zostanę uznany za antysemitą.

Jeśli będę podkreślał, że jestem zwyczajnym facetem to do dupy dobiorą mi się feministki.

Jeśli zaś ubiorę koszulkę z przekreślonym znaczkiem unii europejskiej to będę faszystą itd.

Jeśli przyznam się, że jestem katolikiem to zaraz jakiś palant przybije mi, że popieram pedofili.

Możecie mówić, co chcecie – to ja jestem dyskryminowany w moim kraju przez bojówki Sorosa, które z Polski pragną uczynić kolejną oazę zboczenie

M

 

 
368 odsłon  średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Polska, tolerancja.
Re: Przewrotna tolerancja mniejszości.   
Ikulalibal, 2019.08.02 o 18:23
//to ja jestem dyskryminowany w moim kraju przez bojówki Sorosa..//

Nie podoba mi się określenie "bojówki".Niesie jakby pejoratywne skojarzenia czy coś.A przecież fundacje Sorosa działają w naszym nieszczęsnym kraiku legalnie,oficjalnie i zgodnie z obowiązującym prawem.Gdyby fundacje Sorosa stanowiły jakieś zagrożenie to przecież szczeropolski rząd PIS-owski niechybnie zakazałby ich działalności.
Każde z utrapień o których wspomina autor ma swój powód i przyczynę.I tak;nękanie na okoliczność "antysemityzmu" wzięło się stąd że L.Kaczyński będąc niestety prezydentem RP ( a może to był premier J.Kaczyński) ,podpisał konwencje zgodnie z którą została przyjęta określona definicja "antysemityzmu" /gdy wiedeńska Agencja praw Podstawowych nazywała się Europejskim Centrum Monitorowania Rasizmu i Ksenofobii, to znaczy w roku 2005, przygotowała nową definicję antysemityzmu, którą gazeta „The Jewish Daily Forward” nazywa „roboczą”. Ta „robocza” definicja obejmuje również wszelką krytykę Izraela/

Jeśli na to nałożyć jeszcze fakt że nasz nieoceniony sojusznik i przyjaciel USA, postanowił rozszerzyć swoje krajowe prawodawstwo na cały układ słoneczny +kresy.pl to pora zdać sobie sprawę z własnego położenia w tej rzeczywistości.Zdać sobie sprawę i nie kokietować nas naiwnymi skargami.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Przewrotna tolerancja mniejszości. 
Markus, 2019.08.02 o 21:13
No co Ty. Ja mam Ciebie kokietować ...trochę się przeceniasz. Nie podoba Ci się słowo bojówki to je sobie zmień na lepsze. Mnie się akurat takie podoba. L Kaczyński to Ci się deczko nie udał bo był prezydentem od 16 grudnia 2005 więc w tym 2005 roku mało zdążył narozrabiać. Z kolei J Kaczyński był premierem od 10 VII 2006 więc go jeszcze na stołku nie było. No dobra ale uznajmy że gdyby nie było PiS to żaden polityk w tym kraju by takiej konwencji nie podpisał a wszyscy inni po przejęciu władzy natychmiast z tej feee pisowskiej się wycofali ( tu miał być szczery uśmiech). Proszę jak coś piszesz to sprawdź daty bo głupio wychodzi. No jak było do przewidzenia mój adwersarz zakończył na żydach bo u nas zaczyna się na żydach i na nich kończy choć ostatnio więcej od nich szaleje z pomocą tego samego Sorosa ruch LGBT XYZ i jakieś szalone feministki z beretem ( przepraszam, wielmożną prof. Środą) na czele. Ale że ten ruch przylazł z liberalno zreformowanej Europy więc autor komentarza o nim się nie zająknął. A teraz wyjmuje sobie dzienniczek i zapisuje że gdyby nie było pisu i USA to nikt w tym kraju żadnych wywrotowych teorii i praktyk by nie stosował. Zapisane - będę miał z czego się śmiać parę dni.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Przewrotna tolerancja mniejszości.   
Ikulalibal, 2019.08.02 o 22:04
//L Kaczyński to Ci się deczko nie udał //

Ależ oczywiście że mi się udało.W przeciwieństwie do szanownego autora któremu faktycznie nie udało się przeczytać komentarza ze zrozumieniem.Data 2005 to tylko data przeistaczania się jednej instytucji w drugą co wyraźnie wynika z treści komentarza.Zaś rzeczona ratyfikacja mogła mieć miejsce wyłącznie wówczas kiedy nowa instytucja definitywnie powstała,to chyba logiczne i oczywiste.A powstała w lutym 2007 +pl.wikipedia.org

// Proszę jak coś piszesz to sprawdź daty bo głupio wychodzi. //

Ja sprawdzam.Ale czy każdy może to o sobie powiedzieć ?

// bo u nas zaczyna się na żydach i na nich kończy choć ostatnio więcej od nich szaleje z pomocą tego samego Sorosa ruch LGBT //

Nie "szaleje" a ma wsparcie.Wsparcie zapowiadane więc owe "szaleństwa" nie powinny być zaskoczeniem.Oczywiscie przy zdrowej polityce informacyjnej która jak wiadomo jest chora.Ale już nie będę wnikać kto kieruje polską telewizją bo widzę że autor reaguje na to boleśnie.
Na początku roku ambasador USA w Niemczech ogłosił "globalną inicjatywę " w jakiś homoseksualnych kwestiach.
+www.youtube.com
+www.nbcnews.com

A tak między nami:gdyby niepodzielnie rządzącej partii zależało choć odrobinkę to w ciągu 14 dni przepędzili by tego Sorosa w cholerę.Nie musieli by się szczególnie wysilać bo wystarczy "skopiować" ustawę obowiązującą w USA od 1938 r,i przegłosować "miażdżąco"
+en.wikipedia.org
To chyba oczywiste że poważne państwa dbają o to aby nikt z zewnątrz nie ingerował w funkcjonowanie państwa za pomocą fundacji i tzw organizacji pozarządowych.Węgrzy przegnali Sorosa i żyją.

// gdyby nie było (...) USA to //

to nie wykluczone że taką inicjatywę wniósłby włoski ambasador ale póki co wniósł ja ambasador USA więc cóż mam począć.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Przewrotna tolerancja mniejszości. 
Markus, 2019.08.02 o 22:58
Może ustalmy sobie jedno. Ja widzę że mój interlokutor ma tą zabawną przywarę ( która i mnie ułatwia życie) że każdego swojego adwersarza z góry traktuje jak zwolennika partii obecnie rządzącej.Mnie to załatwia rozrywkę na resztę wieczoru a Tobie jak rozumiem ułatwia argumentację. Ja rozumiem to że podałeś dwa konkretne nazwiska i konkretną datę miało mnie sprowokować do natychmiastowych odwiedzin Twojej ulubionej Wikipedii ( źródła wszelkiej mądrości) i sprawdzeniu czy mnie oszukałeś. Niestety jestem zbyt leniwy i przyjąłem Twoje oświadczenia za dobrą monetę. Oczywiście powinienem był przyjąć że Ty w swej mądrości pisałeś o przygotowaniach a proces został zakończony później ale jakoś na to nie wpadłem. Ponieważ nie jestem specjalistą w tej sprawie więc mam nadzieję że światłe rządny które nastały później całą nieudolność wymienionych naprostowały.
Czy szaleje czy ma wsparcie otóż w tym punkcie masz chyba rację z tym wsparciem dewiantów. Otóż Grupa Stonewall z Poznania organizuje przenośny cyrk który ma odwiedzić wszystkie te miasta które same nie dały rady cyrku z paradą LGTB XYZ samodzielnie zorganizować. Informuje o tym miarodajny i prawdomówny portal DER ONET +poznan.onet.pl . Oczywiście rozumiem że na nazwę Der ONET zareagujesz boleśnie tak jak na inne miarodajne źródła takie jak Gazeta Wiewiórcza, Wiadomości z stadniny czyli NaTemat i Newsweek oraz znane ze swej krystalicznej przeszłości WSI24 i POLSAT. Twego bólu nie podzielam - to fakt.
Wróćmy do sprawy likwidacji wpływów kanalii Sorosa w Polsce. Nie rozumiem czemu spodziewasz się że TEAM Kaczyński ma rozwiązać ten problem skoro w 2006 roku L. Kaczyński prowadził serię wykładów dla fundacji Batorego której właścicielem jest wyżej wymieniony? Czy się zabija kurę która znosi złote jaja?
I na koniec. Czy to nie symptomatyczne że jak piszesz ambasador amerykański ogłosił inicjatywę ( wg. Ciebie globalną ale z powodu poprzednich Twoich nieścisłości wolę przyjąć to na 50%) w Niemczech a nie we własnym kraju lub na forum ONZ? A tak w ogóle to liczę na szerszą korespondencję bo od dawna cierpię na niedostatek wesołych rozmówców.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Przewrotna tolerancja mniejszości.   
Ikulalibal, 2019.08.02 o 23:21
//( wg. Ciebie globalną ale z powodu poprzednich Twoich nieścisłości wolę przyjąć to na 50%) //

Dlaczego "według mnie" ? nie wygodniej czytać treści pod linkami ? co to znaczy "Ambassador Richard Grenell talks about his global initiative "?

// 2006 roku L. Kaczyński prowadził serię wykładów dla fundacji Batorego której właścicielem jest wyżej wymieniony? //

Ba.Nie takie rzeczy robił L.Kaczyński.W 2009 r odznaczył wysokim odznaczeniem ( Krzyżem Wielkim Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej ) pewnego obrońcę praw człowieka
+pl.wikipedia.org)
który w wywiadzie dla polskiej gazety wygłasza takie opinie:
/ Patriotyzm jest plagą. To nic innego, jak "trzymaj się swoich, pożryj obcych" /
+wyborcza.pl

// Nie rozumiem czemu spodziewasz się że TEAM Kaczyński ma rozwiązać ten problem //

Temu że szczególnie od tamtej strony (polityków,przychylnych mediów,zwolenników ) pada najwięcej skarg,utyskiwań i narzekań na fundacje Sorosa.Więc myślę sobie po co grymasić skoro rozwiązanie problemu jest proste i w zasięgu ręki (naciskającej przycisk do sejmowego głosowania)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Przewrotna tolerancja mniejszości. 
Markus, 2019.08.02 o 23:45
No widzisz. I dziwisz się że się dobrze bawię. Najpierw chciałeś zrobić ze mnie pisowca ku mojej wielkiej radości. Teraz sam przyznajesz że L. Kaczyński zarabiał na współpracy z fundacją Sorosa a jednak w dalszym zdaniu oczekujesz że politycy z jego ugrupowania powinni zlikwidować tą fundację i kilkanaście innych bo ......padają skargi. Czy jesteś jednym z tych naiwnych który jeszcze nie wie co wygrywa gdy konflikt toczy się na linii skarga - pieniądze? Ba ...potrafisz nawet wymienić co jeszcze zrobił Team Kaczyński ale tak się zastanawiam czy dotarło do Ciebie że druga strona nie dość że tych rzeczy nie poprawiła to jeszcze dołożyła swoje dzięki czemu uzyskała honorową nazwę "przyspawani do koryta". Ty mi tu chcesz udowadniać że są dobrzy i uczciwi politycy. Jest to jak dla mnie dowcip kończącego się tygodnia.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Przewrotna tolerancja mniejszości. 
Markus, 2019.08.02 o 21:14
PS. Jedną prawdę napisałeś. Wszystko co się wiąże z Sorosem i jego mafią ma dla mnie pejoratywny wydźwięk.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Re: Ubeckie biografie
interesariusz → Markus
Re: Lewicówka
Markus → HADES
Re: Ubeckie biografie
Markus → interesariusz
Re: Ubeckie biografie
interesariusz → Markus
Re: Lewicówka
HADES → Markus
Re: Lewicówka
Markus → HADES
Re: Lewicówka
HADES → Markus
Re: Lewicówka
Lotna → GPS
Re: Lewicówka
GPS → Lotna
Re: Lewicówka
Lotna → Markus
Re: Lewicówka
Markus → Lotna
Re: Lewicówka
Lotna → Markus
Re: Trolle, farmy trolli i ich nadzorcy.
Markus → Ikulalibal
Re: Trolle, farmy trolli i ich nadzorcy.
Ikulalibal → Markus
więcej…